Justyna Wasińska

W roku 2005 ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym uzyskując tytuł lekarza dentysty. Przez większość mojej drogi zawodowej niosłam pomoc stomatologiczną pacjentom w Grajewie. Od 2019 roku przyjmuję we własnym gabinecie JUST-DENT Stomatologia w Białymstoku.

W swojej codziennej pracy skupiam się na tym, aby wizyty przebiegały w miłej, bezstresowej i komfortowej dla Pacjenta atmosferze.
Zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, endodoncją i protetyką, dążąc do odtworzenia naturalnego i zdrowego uśmiechu moich Pacjentów.
Zwracam szczególną uwagę na precyzję i jak najmniejszą inwazyjność wykonywanych przeze mnie zabiegów. Dlatego pracuję w powiększeniu, wykorzystując lupy zabiegowe i mikroskop.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach, szkoleniach i konferencjach.
Prywatnie jestem mamą bliźniaczek i pasjonatką podróży.

Justyna Wasińska

Lekarz stomatolog

Dlaczego My?

Gabinet przyjazny rodzinie

W naszym gabinecie wykonają Państwo większość zabiegów stomatologicznych dla całej rodziny - zarówno młodszych pacjentów jak i dorosłych.

Stanowisko do konsultacji

Rozpoczęcie leczenia zaczyna się od rozmowy z pacjentem. W gabinecie znajduje się dedykowane stanowisko do konsultacji.

Nowe technologie

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, zapewniając leczenie na najwyższym poziomie.

Nie czekaj

Umów się na konsultację

Zobaczysz, że dziesiątki zadowolonych pacjentów nie mogą się mylić.

Justyna Wasińska - ZnanyLekarz.pl
Justyna Wasińska - ZnanyLekarz.pl