Przewodnik

Poniżej znajdą Państwo wskazówki dotyczące umawiania, potwierdzania wizyt oraz przebiegu pierwszej z nich. Mamy nadzieję, że ułatwi  to Państwu korzystanie z naszych usług.

Mogą Państwo umówić się na wizytę: telefonicznie, za pośrednictwem portalu Znany Lekarz a także osobiście w gabinecie. Zapraszamy do korzystania z najwygodniejszej dla Państwa opcji.

Aby przypomnieć o wizycie, otrzymają Państwo SMS dwa dni przed jej terminem. Jeśli nie mogą Państwo pojawić się w terminie, prosimy o informację z wyprzedzeniem, by móc zaoferować miejsce innym pacjentom. 

Gabinet nie posiada dedykowanych miejsc parkingowych. Bezpośrednio przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

Wejście do gabinetu znajduje się do od strony ulicy Młynowej, na przeciwko apteki.  Po wejściu prosimy kierować się na lewo, gabinet znajduje się za recepcją.

Dla komfortu pacjentów czas oczekiwania na wizytę można spędzić w lobby wyposażonym w wygodne kanapy.

Przed pierwszą wizytą pacjenci otrzymują w lobby dokumenty do uzupełniania. Znajduje się wśród nich karta informacyjna pacjenta wraz z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych RODO.

Po uzupełnieniu dokumentacji pacjent zapraszany jest do gabinetu. Stomatolog wykonuje przegląd stomatologiczny, następnie omawia problem z którym się zgłosił pacjent, a także oczekiwania w stosunku do leczenia. W czasie pierwszej wizyty stomatolog w formie ustnej przedstawia wstępny plan leczenia.

W zależności od czasu i preferencji pacjenta w czasie pierwszej wizyty mogą zostać wykonane zabiegi. Przed rozpoczęciem leczenia polecamy wykonać higienizację. Przed wykonanym zabiegiem pacjent otrzymuje formularz zgody na leczenie. Po wykonanym zabiegu stomatolog przekazuje zalecenia pozabiegowe. 

Przyjmujemy płatność zarówno kartą jak i gotówką.

Nasz gabinet czynny jest w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 12-18 oraz we środy i piątki od 10 do 16.

Nie czekaj

Umów się na konsultację

Zobaczysz, że dziesiątki zadowolonych pacjentów nie mogą się mylić.

Justyna Wasińska - ZnanyLekarz.pl
Justyna Wasińska - ZnanyLekarz.pl